Системи відеоспостереження вже тривалий час широко використовуються в нашому житті. Однак любе обладнання з часом морально старіє і його приходиться повністю міняти, щоб іти в ногу з часом. Це особливо помітно в наш час, час коли появляються нові технології та створюється новий підхід до розробки обладнання.

З розробкою в 2014 році корейською компанією NEXTCHIP AHD (Analog High Definition) технології для передачі відео високої чіткості (HD відео) в системі відеоспостереження, параметри відеокамер покращились на порядок при незначному зростанні ціни (вартість обладнання співрозмірна зі звичайним аналогом).

Тепер аналогові пристрої відеоспостереження змогли реально подолати рубіж стандарту PAL (720х576), перейшовши на абсолютно новий для себе рівень якості зображення і дозволяє AHD стати врівень з представленими на ринку системами IP-відеоспостереження.

Отже постає питання оновлення існуючих систем відеоспостереження, щоб отримати якісні системи, що відповідають реаліям часу, при цьому затративши мінімум коштів. Цю проблему вирішує апгрейд існуючих старих систем до стандарту AHD.

Одною з переваг AHD систем є можливість використання наявної кабельної інфраструктури - існуючий коаксіальний кабель чи UTP кабель. Для модернізації наявної системи немає необхідності перекладати кабель, що є доволі трудомісткою та дорогою процедурою. Досить просто замінити відеокамери та відеореєстратори, і як немаловажно, це можна робити поступово, залишаючи систему повністю працездатною під час модернізації.

Додатково появилась можливість забезпечувати нові системи відеоспостереження блоками з резервним живленням. А також зараз, коли високошвидкісний Інтернет є майже на всіх об’єктах, з впровадженням підтримки AHD відеореєстраторами «облачного сервісу» появилась можливість перегляду «живого відео» віддалено на мобільних пристроях.

Якщо у Вас на об’єкті вже встановлено систему відеоспостереження, ми пропонуємо модернізувати її до нового стандарту AHD, провівши апгрейд Вашого обладнання, залишивши незмінною кабельну систему. В результаті за доступною ціною Ви отримаєте систему відеоспостереження високої чіткості (720Р або 1080Р).

Перевагою стандарту AHD є можливість здійснити модернізацію системи відеоспостереження поступово, так як дана система працює одночасно зі всіма типами відеокамер (CVBS, AHD та IP).

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звертайтесь, наші фахівці нададуть вичерпну консультацію та безоплатно проведуть розрахунок модернізації Вашої системи