Наше Підприємство спеціалізується на виготовленні обладнання для систем відеоспостереження АНD технології (аналогова система високої чіткості), яка завдяки своїм особливостям витісняє з ринку відеоспостереження звичайний аналог 960H.

AHD (Analog High Definition) є новітньою розробкою компанії NEXTCHIP для передачі відеосигналу високої чіткості (HD і Full HD відео) в системі відеоспостереження по звичайному коаксіальному кабелю на відстань до 500м без втрат якості і затримок, а також по витій парі за допомогою пасивних прийомо-передавачів (найкращі результати з ДВК-ПП1А).

При цьому АНD технологія відрізняється відсутністю стискання відеопотоку, а отже і затримок відеозображення, на відміну від IP відеокамер, а роздільна здатність AHD камер - 720p і 1080p відповідає HD і Full HD .

На даний час в наявності широка лінійка моделей камер 720p и 1080p, як в циліндричному, так і в купольном варіантах, з фіксованим та варіофокальними об’єктивами – це те, що допоможе Вам вибрати оптимальне рішення для виконання поставлених завдань на об’єкті.

Особливості технології AHD

  • Висока якість зображення при роздільній здатності HD (1280x720) і Full HD (1920x1080)
  • Надійне та дешеве з’єднання
  • Передача відеосигналу на велику відстань (до 500 метрів) по звичайному коаксіальному кабелю без втрат якості
  • Відсутність затримки сигналу, характерної для ІР систем
  • Універсальне застосування (відеореєстратори AHD працюють з трьома видами відеокамер: стандартними аналоговими, AHD відеокамерами та IP відеокамерами одночасно)
  • Можливість інтегрування в існуючу аналогову систему (камери AHD можна легко перевести в режим 960H перемиканням на джойстику)
  • Модернізація існуючої системи без додаткових затрат (вартість обладнання співрозмірна зі звичайним аналогом)

AHD відеореєстратори можна легко впроваджувати в існуючу систему відеоспостереження, при цьому залишивши старі аналогові відеокамери які можна поступово, без будь яких складностей, замінити на AHD відеокамери.

AHD відеореєстратори одночасно працюють з трьома форматами сигналів (960Н/AHD/IP), підтримують роботу з «облачним» сервісом і CMS системами, що дозволяють віддалено керувати системою; керувати PTZ пристроями; мають тривожні входи і виходи; підтримують можливість резервного копіювання і мають відеовиходи різних типів.

Зупинивши свій вибір на обладнанні AHD, ви отримуєте повноцінну HD якість, за ціною звичайного аналогового відеоспостереження.

Безпека Ваших об’єктів у Ваших руках. Вибір — за вами!