Системи відео спостереження та передачі інформації від компанії «ДВК» гарантують належне відчуття безпеки та захищеності

На даний час охоронна діяльність перестає асоціюватись із простим фізичним прикриттям. Світовий досвід в сфері безпеки доводить, що найбільш надійна та ефективна охорона являє собою поєднання сучасних технологічних можливостей електронних систем безпеки та людського ресурсу. Зараз ринок охоронних послуг в Україні переживає черговий етап розвитку. Споживач все частіше віддає перевагу багатофункціональним системам, які об'єднують в собі функції спостереження, контролю доступу та обміну інформацією. Основні об'єкти, на яких сьогодні йде активна установка даного обладнання, - великі виробничі підприємства, адміністративні будівлі, офісні та торгові центри, а також приватні будинки. Щоб вижити в умовах гострої конкуренції на ринку безпеки якісним виробникам доводиться вже не просто займатись постачанням та встановленням обладнання відео спостереження, але здійснювати комплектацію, проектування, гарантійне та довгострокове сервісне обслуговування, «інтелектуалізовувати» свою діяльність, займатись забезпеченням захисту інформації, тощо. Компанія ДВК від самого початку своєї діяльності визначила надзвичайно високу планку якості пропонованої продукції та послуг у сфері безпеки і охорони, незмінно дотримуючись її в своїй діяльності, адже для забезпечення належної безпеки і захищеності кожному зі своїх клієнтів необхідно запропонувати обґрунтовані вагомі переваги в порівнянні з конкурентами.

Саме такі переваги і пропонує компанія «ДВК»:

  1. Завдяки тому, що спеціалізована продукція нашої фірми виготовлялась з самого початку діяльності із повним дотриманням визначених державних стандартів якості та, в першу чергу, для власного використання, усі системи безпеки, зокрема і їх корпуси, пройшли тривалі випробування часом та мінливими кліматичними умовами. На додачу, зовнішні блоки живлення та системи живлення, безпосередньо, відеокамер здатні працювати у найширшому діапазоні змін напруги та в умовах нестабільної подачі електроенергії, що перевірено на практиці при використанні для власних потреб.
  2. Наявність сертифікації на усю продукцію відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому на ринок не надходить жодної не ліцензованої одиниці;
  3. Тривала експлуатація обладнання, що виготовляється, на власному полігоні в умовах максимального фізичного та інформативного навантаження.
  4. Постійний розвиток та вдосконалення своєї діяльності, адже розпочавши 4 роки тому з виробництва вузької лінійки аналогової техніки підприємство «ДВК» за цей час повністю перейшло на виготовлення мультисистемної техніки високої роздільчої здатності, опанувало виробництво IP систем та освоїло передачу сигналу на великі відстані.
  5. Відкритість до будь-якої категорії споживачів та врахування потреб замовників з обмеженим бюджетом. Саме для останніх був розроблений проект модернізації систем, що морально чи технічно застаріли, а також тих, що через тривалу експлуатацію не здатні виконувати своїх функцій. Економія замовника при рішенні скористатись такою можливістю "апгрейдує" від «ДВК» складатиме не менше 40% в порівнянні з впровадженням надсучасних систем відео спостереження.
  6. Досвід впровадження та монтажу на зовнішніх об'єктах різного ступеня складності призвів до засвоєння послуг із встановлення, налагодження, супроводу та ремонту систем відео спостереження, охоронної сигналізації та контролю доступу найвищого рівня складності. Також тривала тісна співпраця з провідними операторами ринку послуг безпеки і охорони сприяла розвитку постійного сервісу, що уможливлює супровід встановлених систем протягом усього терміну експлуатації.
  7. Незважаючи на те, що комерційна складова нашої діяльності є безперечною, досвідчені фахівці компанії «ДВК» готові абсолютно безкоштовно надати консультації потенційним замовникам щодо:
  • створення ефективної комплексної системи захисту будь-якого сткупеня складності;
  • виявлення слабких прогалин в діючій системі захисту, пошук найоптимальніших способів їх усунення.

Компанія ДВК займає провідну позицію на ринку систем безпеки та гарантує фаховий професіоналізм, гідну якість, фаховість в роботі та цілком прийнятну вартість пропонованих послуг і обладнання.