Консалтинг

Один із нових напрямків розвитку підприємства ДВК – консалтингові послуги у сфері охорони та безпеки.

Проектування будь-якої систем безпеки є одним із найважливіших кроків щодо забезпечення належного рівня безпеки будь-якого об'єкта від невеликого офісу до масштабного виробничого підприємства. Саме до цього етапу варто поставитись особливо відповідально та грамотно.

Компанія ДВК займає одне із провідних позицій на ринку послуг із створення та розробки систем безпеки і гарантує фаховий професіоналізм, належну якість і відповідальність в роботі та цілком прийнятну вартість своїх послуг.

Фахівці компанії ДВК займаються не лише проектуванням систем безпеки, створюючи для замовника індивідуальний професійний та гідний кінцевий продукт, але й надають:

  • Фахові консультації щодо вибору найоптимальнішого варіанту системи безпеки та охорони для об’єкту замовника;
  • Об’єктивну оцінку наданих пропозицій у галузі безпеки із врахуванням реальних ризиків та загроз;
  • Аудит діючої системи безпеки об’єкту із внесенням відповідних рекомендацій;
  • Розробку комплексних пропозицій з вибором декількох операторів послуг охорони;
  • Оперативне вирішення питань в умовах обмеженого часу.

Досвід, отриманий нашими фахівцями під час служби в правоохоронних органах, дозволяє вирішувати питання усього комплексу безпеки підприємства, організації чи особисто громадян, не зупиняючись лише на виробництві та впровадженні систем відеонагляду та реєстрації інформації.

Головною перевагою отримання послуг консалтингу, що пропонуються фахівцями нашої компанії, безперечно, є незаангажованість і незацікавленість у продажу послуг того чи іншого оператора ринку, при цьому нами налагоджено співпрацю лише з компаніями, які здатні забезпечити належний рівень якості та відповідальності.

Також, спираючись на наші рекомендації, замовник зможе обрати технічне обладнання, яке буде відповідати, як рівню необхідної безпеки, так і його бюджету.

Враховуючи, що консталтинг у сфері охорони та безпеки є абсолютно новою послугою на ринку України, протягом пілотного періоду наші фахівці початкове обстеження об’єктів та надання рекомендацій будуть здійснювати безкоштовно.

Забезпечуючи консалтингові послуги у сфері охорони та безпеки, ми пропонуємо:

  • допомогу у створенні ефективної комплексної системи захисту будь-якої складності;
  • виявлення слабких місць в існуючій системі захисту та пошук найкращих способів їх усунення;
  • професійний супровід технічного переозброєння системи захисту, рекомендації щодо сумісних систем контролю доступу та відеоспостереження;
  • навчання персоналу клієнта, що обслуговує технічну систему безпеки об'єкту, який охороняється;

Географія надання послуги покриває всю територію нашої держави у бізнес-сегменті.

Компанія ДВК від початку своєї діяльності, визначивши для себе високу планку якості пропонованих послуг у сфері безпеки та охорони послуг і неухильно дотримуючись її в своїй діяльності, переслідує головну мету - забезпечення належного відчуття безпеки і захищеності кожного ізі своїх клієнтів!